آیینه، سالنامه فرهنگی تخصصی امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر

سالنامه آیینه چیست؟


می خواهی امر به معروف کنی خیلی آهسته مثل، آیینه باش. آیینه داد نمیزند. وقتی روبروی آیینه می‌ایستی جیغ نمی کشد. سکوت محض است، آهسته؛ هیچکس خبردار نیست جز تو و آیینه...                             (علامه حسن زاده آملی)


امسال هم... برای دومین سال سالنامه تخصصی امر به معروف و نهی از منکر به کوشش جنبش حیا منتشر شد. با توجه به ویژگی های ظاهری و محتوایی بارز این سالنامه ، استفاده از آن را به همه فرهیختگان از جمله مدیران، دانشجویان، طلاب، آموزگاران، فعالان فرهنگی و رسانه ای پیشنهاد می کنیم.

سالنامه فرهنگی امر به معروفی

محتوای سالنامه چیست؟


پس از سالنامه «واجب فراموش‌شده »، این بار سالنامه تخصصی امربه‌معروف بانام «آیینه» وارد بازار شد. این سالنامه با محوریت موضوعی امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر شامل آیات، روایات، سخنان بزرگان و مقام معظم رهبری، خاطرات امربه‌معروف و ... می‌باشد. در این سالنامه همچنین معرفی گروه‌های فعال امربه‌معروف و نیز شهدای امربه‌معروف گنجانده‌شده است.

طرح های موجود سالنامه چیست؟


این سالنامه فرهنگی با طراحی زیبا، شیک و ساده در قطع رقعی، جنس چرم و با سه رنگ قهوه‌ای، زرشکی و سرمه‌ای چاپ گردیده است.

قیمت سالنامه چقدر است؟


قیمت سالنامه آیینه به صورت تک 13,000 تومان می باشد. لازم به ذکر است تمام عواید حاصل از این سالنامه برای کارهای فرهنگی و امربه‌معروف هزینه خواهد شد.

چگونه تهیه کنیم؟

  


شما می توانید برای تهیه سالنامه آیینه از راه های ارتباطی روبرو اقدام نمایید. و یا با کلیک بر روی دکمه "ثبت سفارش"  و  ثبت سفارش خود منتظر بمانید تا در کوتاه ترین زمان هماهنگی های لازم برای ارسال سالنامه به شما انجام گردد.


021-77625800

09371605980

info@hayauni.ir